Бездомник от България е арестуван във френския град Ница, след като опитал два пъти да извърши въоръжен грабеж.
18-годишният българин заплашвал жертвите си с нож, съобщава регионалното издание "Нис матен", цитирано от БТА.
Той спрял човек, който се приближавал към колата си и го попитал дали това е неговият автомобил. Когато получил утвърдителен отговор, му поискал ключовете и след като шофьорът отказал, българинът извадил нож. Замахнал два пъти към жертвата си, без да успее да я рани.
После се опитал да открадне скутера на друг човек, като отново го заплашил с нож.
Накрая бездомникът "получил право на безплатен транспорт, само че на задната седалка на полицейска патрулка", пише "Нис матен".
Младежът е изпратен в психиатрия.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци