Парламентарната група на ДПС иска изслушване на изпълнителния директор на Фонда за гарантиране на влоговете и синдиците за действията по събирането на всички вземания след обявяването на КТБ в несъстоятелност.
Това съобщи зам.-председателят на ДПС Йордан Цонев в Народното събрание.
"Какви средства са събрани благодарение на Закона за банковата несъстоятелност след изменението, което внесохме аз, колегата Хамид и колегата Пеевски, който закон по-късно беше отменен от Конституционния съд", попита той.
По думите му дебатът за фалита на банката продължава да е съпътстван със спекулации в медиите на "медийния, енергиен и всякакъв олигарх Иво Прокопиев".
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен