Утре част от движението в центъра на София ще бъде реорганизирано заради провеждането на велошествие в рамките на „Европейска седмица на мобилността 2021“, съобщиха от Столична община.
От 08.00 часа до приключване на инициативата на 22.09.2021 г. се забранява престоят и паркирането на пътни превозни средства на паркинга на пл.„Княз Александър I”.
От 08.00 до 20.00 часа 22.09.2021 г. се забранява влизането на пътни превозни средства по бул.„Цар Освободител“ между пл.„Независимост“ и бул.„Васил Левски“, с изключение на преминаването на кръстовището на ул.“Г. С. Раковски“ и бул.“Цар Освободител“.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен