Всички листи в 28 МИР - Търговище за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 18:13 1107 0

Публикуваме всички листи за 28 МИР - Търговище на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Валентин Груев Григоров
2 Минчо Петров Минчев
3 Стойчо Владимиров Симов
4 Дора Тодорова Маринова

4. Патриотичен фронт

1 Христо Иванов Радев
2 Любомир Стефанов Павлов
3 Дарина Цанкова Дочева
4 Бисер Александров Ангелов
5 Йоанна Стефанова Манолова
6 Ивелин Неделчев Иванов
7 Павлин Стефанов Павлов

5. ПП "Възраждане"

1 Юлиян Каменов Губатов
2 Милчо Василев Милчев
3 Йордан Митков Станчев
4 Румен Георгиев Велинов
5 Каролина Веселинова Тончева
6 Марчо Станчев Атанасов
7 Буйно Тодоров Огнянов
8 Нели Иванова Ненова

7. Национално обединение на десницата

1 Иван Ангелов Цонев
2 Веселин Спасов Папазов
3 Поля Иванова Чернаева
4 Иво Христов Йорданов
5 Полина Матеева Иванова

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Антонио Йорданов Ангелинов

10. ПП "Българска социалдемокрация - Евролевица"

1 Димитър Александров Митев
2 Вилислава Георгиева Добринова
3 Йорданка Раднева Колева
4 Христо Руменов Станев
5 Венцислав Иванов Нинов

11. "Атака"

1 Сашо Георгиев Йорданов

13. Партия "Общество за Нова България"

1 Димитър Здравков Ченков
2 Емил Йорданов Кънев
3 Ина Пенчева Велчева

14. "Глас народен"

1 Дарин Юлков Йорданов
2 Адриана Николаева Андреева
3 Илиян Ефремов Илиев

17. ДПС

1 Джейхан Хасанов Ибрямов
2 Имрен Исметова Мехмедова
3 Теодора Владимирова Маринова
4 Мирджан Салимова Алиева
5 Сунай Кемалов Хасанов
6 Ружди Руждиев Хабилов
7 Мехмед Алишев Мехмедов
8 Айгюнер Гюрселова Бейсимова

20. ПП "Правото"

1 Константин Маринов Малчев
2 Антоанета Петрова Гановска
3 Сийка Панайотова Димитрова
4 Асен Владимиров Тодоров

21. ВМРО

1 Анита Мариянова Станчева
2 Антоанета Георгиева Стоянова
3 Александър Ангелов Стойнев
4 Милена Тодорова Георгиева
5 Ивайло Тихомиров Димитров
6 Евгени Петков Коев

22. ПП "Българско национално обединение"

1 Георги Венелинов Георгиев
2 Александър Борисов Димитров
3 Меджит Бейсимов Курдов

23. ПП "Воля"

1 Симеон Георгиев Найденов
2 Грета Йорданова Минчева
3 Кремена Андреева Бояджиева
4 Даниела Николова Кушкова

24. „Има такъв народ“

1 Радослав Николов Бойчев
2 Деян Михайлов Димитров
3 Диян Руменов Рафаилов
4 Радостина Димитрова Николова
5 Исмаил Шевкетов Акифов
6 Станислав Петков Петров
7 Надежда Йорданова Халачева
8 Сема Данаилова Александрова

продължава на 2 стр. 

Страница на статията : 0102
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови