Всички листи в 21 МИР - Сливен за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 17:50 1443 0

Публикуваме всички листи за 21 МИР - Сливен на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Юрий Христов Янков
2 Красимир Иванов Александров
3 Румяна Георгиева Станева
4 Еньо Димитров Енев
5 Димитър Славов Димитров
6 Николай Иванов Дончев
7 Съби Стоянов Събев
8 Иванка Колева Шойлекова
9 Евтим Иванов Евтимов
10 Мариана Антонова иванова
11 Иван Георгиев Атанасов
12 Васил Йорданов Ангелов

4. Патриотичен фронт

1 Доброслав Иванов Иванов
2 Росица Колева Колева
3 Тодор Кръстев Стоянов
4 Иван Дойчев Дойчев
5 Живко Няголов Тодоров
6 Костадин Иванов Славов
7 Пенка Славчева Стоянова
8 Станислав Стоянов Стамов
9 Валя Христова Вичева
10 Валентин Гочев Велев
11 Тихомир Тончев Георгиев
12 Петър Христов Петров

5. ПП "Възраждане"

1 Искра Михайлова Михайлова
2 Константина Венциславова Спасова
3 Неделчо Андонов Великов
4 Петко Иванов Карабоиков
5 Деян Ангелов Иванов
6 Евгения Николаева Колева
7 Динко Начев Ганчев

7. Национално обединение на десницата

1 Кристиана Петкова Приставова
2 Владимира Костова Тенева
3 Ивана Георгиева Иванова
4 Ваня Енчева Данчева

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Светла Михайлова Милушева

10. ПП "Българска социалдемокрация - Евролевица"

1 Веселин Иванов Георгиев
2 Петя Борисова Борисова
3 Тони Димов Господинов
4 Щилиян Йорданов Кабранов
5 Силвия Христова Михайлова
6 Христо Николов Мавродиев
7 Кристина Атанасова Колесник

11. "Атака"

1 Стоян Стаматов Пенев
2 Димитър Любозаров Въндев
3 Ивка Милева Козарева
4 Минка Чернева Жабова
5 Здравко Христов Господинов
6 Диньо Кръстев Буров

13. Партия "Общество за Нова България"

1 Камелия Генева Димитрова
2 Пламен Иванов Петров
3 Михаела Николаева Петрова

14. "Глас народен"

1 Атанас Деянов Добрев
2 Милен Стефанов Енчев
3 Костантин Миленов Костов

17. ДПС

1 Танер Mехмед Aли
2 Мустафа Юсеинов Мустафов
3 Владимир Николов Мартинов
4 Митьо Стоянов Митев
5 Ажда Рамаданова Рамаданова
6 Пламен Рашков Маринов
7 Юзджан Федалов Черкезов
8 Таня Стефкова Петрова
9 Велко Величков Славов

20. ПП "Правото"

1 Георги Николов Гемов

21. ВМРО

1 Михаил Иванов Петров
2 Спас Стойчев Спасов
3 Георги Тодоров Георгиев

22. ПП "Българско национално обединение"

1 Стоян Иванов Тодоров
2 Станислава Величкова Николова
3 Румяна Маркова Георгиева
4 Живко Желев Бъчваров

23. ПП "Воля"

1 Недко Петков Жечев
2 Анжелина Тенчева Димитрова
3 Наталия Велева Тодорова
4 Иван Георгиев Христов
5 Даниела Колева Овчарова
6 Севим Сабриева Азизова

24. „Има такъв народ“

1 Ивайло Ванев Вълчев
2 Иван Руменов Клисурски
3 Диньо Кирилов Добрев
4 Мариела Красимирова Георгиева
5 Славчо Колев Йовчев
6 Минчо Георгиев Егов

продължава на стр. 2

Страница на статията : 0102
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови