Всички листи в 20 МИР - Силистра за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 17:03 1126 0

Публикуваме всички листи за 20 МИР - Силистра на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Галина Неделчева Ненчовска
2 Веселин Първанов Найденов
3 Петър Георгиев Георгиев

4. Патриотичен фронт

1 Йордан Апостолов Апостолов
2 Иван Николов Куцаров
3 Максим Николаев Матвеев
4 Румен Неделчев Ангелов
5 Християна Живкова Иванова

5. ПП "Възраждане"

1 Димчо Димитров Димчев
2 Марин Руменов Николов
3 Николай Цонев Николов
4 Димитър Георгиев Димитров

7. Национално обединение на десницата

1 Тамер Дилявер Хасан
2 Трифон Георгиев Станев
3 Албена Якова Герасимова
4 Севгин Реват Халил
5 Златко Павлов Златев

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Георги Димитров Чипов
2 Иванка Тодорова Банкова
3 Антон Петров Петров

10. ПП "Българска социалдемокрация"

1 Пламен Петров Маринов
2 Емил Димитров Енев
3 Иван Петров Желев
4 Кирил Илиев Дончев
5 Преслава Георгиева Чобанова
6 Райна Колева Рачева

11. "Атака"

1 Алена Първанова Соколчева
2 Владислав Валериев Радославов
3 Асен Петров Диков

13. Партия "Общество за Нова България"

1 Мария Димитрова Бахдасарян
2 Димитър Благоев Вучев

14. "Глас народен"

1 Ангел Йорданов Ангелов
2 Десислава Иванова Иванова
3 Венцеслав Василев Петров

17. ДПС

1 Джевдет Ибрям Чакъров
2 Гюнер Нихат Ахмед
3 Ашкън Ружди Салим
4 Мехмед Юмер Юмер
5 Невхис Лютфи Мустафа
6 Джанан Халил Феим
7 Левент Орхан Мемиш
8 Сузан Шефкет Акиф

20. ПП "Правото"

1 Владимир Иванов Белинов
2 Евгения Атанасова Атанасова-Павлова
3 Силвия Станева Стефанова

21. ВМРО

1 Искрен Василев Веселинов
2 Илко Василев Илиев
3 Павел Трендафилов Илиев
4 Гергана Желева Друмева
5 Неделчо Богданов Неделчев
6 Веселин Павлов Костов
7 Ангел Цветанов Николов
8 Веселин Георгиев Георгиев

22. ПП "Българско национално обединение"

1 Методи Веселинов Бъчваров
2 Максим Генов Велков
3 Румяна Минчева Минчева

23. ПП "Воля"

1 Елка Василева Кукова – Нешева
2 Атанас Петров Атанасов
3 Силвия Василева Вълкова
4 Радиана Красимирова Цонева

24. „Има такъв народ“

1 Петър Христов Димитров
2 Ваня Желева Маринова
3 Ивайло Андонов Иванов
4 Мартин Мариянов Костов
5 Калоян Янков Янков
6 Кристияна Радославова Колева

продължава на стр. 2

Страница на статията : 0102
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови