Лудогорец и ЦСКА отново не постигнаха победи в Лига Европа

OFFNews 04 декември 2020 в 08:00 1707 0

Снимка Официален сайт на ЦСКА

Шампионът Лудогорец и ЦСКА отново не постигнаха победи в Лига Европа. Разградчани допуснаха пета поредна загуба в групата си, този път с 1:3 като гост на белгийския Антверпен.

Столичани пък завършиха 0:0 при визитата си на румънския ЧФР Клуж и записаха второ реми в потока си.

И двата български тима са без шансове да продължат и напролет във фазата на елиминациите на надпреварата.

Лудогорец изигра много слабо първо полувреме в Антверп, в което домакините взеха аванс от един гол. След почивката Кирил Десподов изравни с дебютния си гол за разградчани, но в последните 20 минути домакините изковаха успеха си, а на два пъти гредите спасиха Лудогорец от нови попадения.

ЦСКА пък изигра добър мач срещу ЧФР Клуж и може да съжалява, че не стигна до първи успех в групата. Равенството остави румънския тим в битката с Йънг Бойс за прескачане на групите, като всичко ще се реши в последния кръг.