Левски допусна първа загуба за сезона от Локомотив Пловдив

OFFNews 16 септември 2018 в 21:59 1454 0

Левски допусна поражение за първи път от началото на сезона, след като загуби от Локомотив Пловдив в двубой от 8-ия кръг на Първа лига, игран на стадион "Локомотив".

С оглед на предишните мачове футболистите на треньора Славиша Стоянович бяха абсолютно неузнаваеми през първото полувреме, в което допуснаха гол на Анте Аралица (14), като "сините" не регистрираха нито един удар към вратата на Мартин Луков.

Ситуацията на терена не се промени и през втората част, въпреки отчаяните опити на софиянци да стигнат до нещо повече в мача. Столичани изиграха, може би, най-слабия си мач от началото на сезона и не създадоха почти нищо интересно в наказателното поле на "черно-белите".

Така Левски вече има равен брой точки с ЦСКА (19) на върха в класирането, след като вчера "червените" победиха Черно море с 3:1. Локомотив Пловдив пък е на 5-о място с 13 пункта.