НАЧАЛО / Спорт
22 януари 2017 в 17:36 1567 0
Фаворитът Германия очаквано спечели дамската щафета на 4х6км от шестия кръг от Световната купа по биатлон, който се проведе в Антхолц-Антерселва (Италия).  Ванеса Хинц, Марен Хамершмид, Франциска Хилдебранд и Лаура Далм
22 януари 2017 в 15:52 1691 0
Австрийският ас Марсел Хиршер спечели слалома в Кицбюел след нечовешко каране във втория манш. Местният идол изоставаше на 1,02 секунди от лидера Дейв Райдинг (Великобритания). Хиршер обаче взриви 20 000 фенове около писта
22 януари 2017 в 14:45 1961 1
Лара Гут спечели Супер-Г в Гармиш-Партенкирхен. Швейцарската скиорка финишира за 1:17.92 минути, като изпревари с 67 стотни австрийката Стефани Вениер. Трета на 80 стотни остана Тина Вайратер от Лихтенщайн. Това е трета побе
21 януари 2017 в 19:10 1801 0
Мъжката щафета на Германия и малко известната Надине Хорхлер постигнаха победи в днешните стартове за Световната купа по биатлон в Антхолц, Италия. Квартетът на Германия спечели мъжката щафета на 4х7,5 километра, след к
21 януари 2017 в 15:23 3012 0
Американската суперзвезда в алпийските ски Линдзи Вон грабна първа победа за сезона само седмица след завръщането си на пистата. Вон, която пропусна началото на състезанията за Световната купа заради фрактура на ръка
20 януари 2017 в 17:11 2884 0
Шестият кръг от Световната купа по биатлон, който се провежда в Антхолц (Италия), донесе радост за България. Красимир Анев направи отлично състезание на 20 километра индивидуално и намери място в първата шестица. Юнакът
20 януари 2017 в 12:20 780 0
Френската мегазвезда на биатлона Мартен Фуркад призна, че понякога изпитва притеснение от доминацията си над съперниците през настоящия сезон. От началото на стартовете за Световната купа Фуркад е спечелил 10 от 13 инди
20 януари 2017 в 11:42 886 3
Разнобой настъпи в лагера на норвежките биатлонисти по въпроса за употребата на допинг от страна на руските състезатели. 31 представители на Русия бяха уличени от доклада на независимата комисия "Макларън" към Световна
19 януари 2017 в 18:34 1484 0
Германката Лаура Далмайер спечели днешния старт от Световната купа по биатлон на 15 км индивидуално в Антхолц и поведе във временното генерално класиране. Тя завърши с две грешки при стрелбата - при първите два рубежа,
19 януари 2017 в 18:17 1449 0
Само седем състезатели имат по-добър процент стрелба от българина Красимир Анев по средата на сезона за Световната купа по биатлон. След петия кръг 29-годишният самоковец заема осмата позиция със 143 свалени мишени от 162
18 януари 2017 в 08:58 623 0
Най-добре представящият се български биатлонист през сезона Владимир Илиев почти сигурно ще участва и в третия за сезона масов старт след силното си представяне в Руполдинг, изчислява "24 часа". 29-годишният състезател о
16 януари 2017 в 15:58 1738 0
Доминаторът в биатлона през последните няколко сезона Мартен Фуркад от Франция може да изравни рекорда на легендарния норвежец Оле-Ейнар Бьорндален по брой победи за Световната купа за един сезон. В момента Бьорндале
15 януари 2017 в 17:45 947 0
Емилия Йорданова остана 44-а в старта от преследването за Световната купа по биатлон в Руполдинг. Единствената ни представителка, добила право на участие, завърши с един пропуск в стрелбата и на 4,50 минути зад победителк
15 януари 2017 в 15:42 4316 2
Над 170 биатлонисти сложиха подписите си под открито писмо, адресирано до Международния съюз по биатлон с искане за решителни действия срещу допинга. Състезателите настояват да бъдат взети мерки срещу руснаците, чийто
15 януари 2017 в 14:55 1268 0
Най-голямата звезда в женските алпийски ски Линдзи Вон се завърна на пистата три месеца след счупване на ръката с 13-о място в спускането за Световната купа в Алтенмаркт-Цаухензее. Олимпийската шампионка в дисциплината
15 януари 2017 в 14:16 3608 0
Един от лидерите ни в биатлона Владимир Илиев завърши на 12-и в преследването на 12,5 километра от Световната купа в Руполдинг. Илиев тръгна от 28-а позиция след спринта от петък, но успя да се придвижи с 16 места напред след с
15 януари 2017 в 10:28 5973 2
Емилия Йорданова ще участва в днешното преследване на 10 км в биатлона за Световната купа в Руполдинг. Това стана факт, след като вчера тя успя да се класира на 50-о място в спринта на 7,5 км, като успя да свали и 10-те мишени.
14 януари 2017 в 20:45 1978 0
Камил Стох зарадва полските фенове на ски-скоковете с победа в кръга от световната купа у дома. Той спечели днес във Висла, след като дни по-рано взе успех и в Четирите шанци. Той скочи на 133 и 124 метра за 268 точки, което беш
14 януари 2017 в 17:08 1947 0
Дамският спринт на 7.5 км. украси предпоследния състезателен ден от петия кръг за Световната купа по биатлон, който се провежда в Руполдинг (Германия). В програмата остават само неделните преследвания при мъжете и жените
13 януари 2017 в 18:46 1672 0
Мартен Фуркад е в топ форма. Той спечели спринта на 10 километра от Световната купа по биатлон в Руполдинг, Германия. Френският ас завърши с време 22:34.2 минути, като не направи нито една грешка при стрелбата. Фуркад изпрев