НАЧАЛО / Спорт
12 февруари 2017 в 09:06 880 0
Мария Шарапова пусна снимки от фитнеса, където вече тренира здраво преди завръщането си на корта. Рускинята беше хваната с допинг и наказана за 15 месеца, те вече изтичат. Тенисистката написа: "Малко баланс, сила и йога. П
12 февруари 2017 в 08:17 8926 0
Григор Димитров ще се изправи срещу белгиеца Давид Гофен за титлата на тенис турнира Sofia Open в зала „Арена Армеец” в 17.00 часа. Димитров се класира за финала след вчерашната победа над грузинеца Николоз Басилашвили с 6:1, 6
11 февруари 2017 в 21:32 13462 0
"Направих го да изглежда лесно. Никога не трябва да се подценяват такива играчи. Той беше във форма в целия турнир, направи доста обрати, беше сигурен в себе си и играта си. Излезе с добра настройка. След първия сет се чувс
11 февруари 2017 в 20:04 32575 1
Григор Димитров е вторият финалист на Sofia Open. Българинът се наложи над грузинеца Николоз Басилашвили с 6:1, 6:3 след час и 3 минути игра и утре ще се изправи срещу Давид Гофен в битка за трофея от турнира Garanti Koza Sofia Open (ATP 250). Д
11 февруари 2017 в 13:14 2457 0
Грузинецът Николоз Басилашвили е тазвечершният противник на Григор Димитров в полуфиналния му мач на турнира Garanti Koza Sofia Open (ATP 250). Първоначалните очаквания бяха двубоят да започне към 18 ч., но предишните мачове продълж
11 февруари 2017 в 10:48 688 0
Триумфът на Роджър Федерер в Мелбърн вдъхнови световния номер 1 в тениса Анди Мъри. Шотландецът се зарече, че ще се бори за титли от големия шлем в следващите 5 години. Според Мъри на Федерер са помогнали почивките през г
10 февруари 2017 в 20:45 4068 0
Не мога да се оплача в момента - всичко върви по план, така че им благодаря. Така отговори Григор Димитров на въпрос за поведението на публиката по време на мачовете му на пресконференцията след победата над Виктор Трои
10 февруари 2017 в 19:20 5060 0
Експресна победа над Виктор Троицки осигури участие в полуфиналите на турнира Garanti Koza Sofia Open за Григор Димитров. Той победи сърбина само за час и пет минути в два сета - 6:3, 6:3. Мачът започна трудно за сервиращия Григор. Дв
10 февруари 2017 в 17:59 16531 3
20-ина минути преди началото на днешния втори мач на Григор Димитров в турнира Garanti Koza Sofia Open организаторите прочетоха инструкции на зрителите в залата, явно смутени от поведението на публиката вчера. Забранено е внасян
10 февруари 2017 в 14:07 958 1
20-годишният Джон Гьорке е един от най-щастливите мъже на планетата в момента. Той ще излезе на "сляпа" среща с канадския секссимвол на женския тенис Южени Бушар, като трябва да благодари за това на сензационния развой на
10 февруари 2017 в 13:31 1692 0
Съперникът на Григор Димитров в днешния 1/4-финал на турнира от АТР в София Виктор Троицки навърши 31 години. Роденият на 10 февруари 1986 година тенисист и първата ни ракета ще излязат на корта в "Арена Армеец" не по-рано от 18
10 февруари 2017 в 09:51 22545 7
Полските медии оплюха българската публика след снощната победа на Григор Димитров над поляка Йежи Янович на турнира в София. "Многократно прекрачваха границата на добрия тон и подсвиркваха. Поведението им определено
10 февруари 2017 в 07:00 464 0
Григор Димитров излиза срещу Виктор Троицки в четвъртфиналния им мач на турнира Garanti Koza Sofia Open. Двубоят между третия и деветия в схемата ще бъде на централния корт на "Арена Армеец" и ще започне не по-рано от 18 ч. Досега д
09 февруари 2017 в 21:42 4444 0
Победата е за цялата публика. Днешният мач беше един от най-тежките, които съм имал от много време насам, но и един от най-приятните. Така Григор Димитров резюмира двучасовия си двубой срещу поляка Йежи Янович, когото поб
09 февруари 2017 в 20:14 4086 5
Григор Димитров победи Йежи Янович в първия си мач на турнира в София. Двубоят от турнира Garanti Koza Sofia Open започна 10-ина минути след 18 ч. и приключи след два часа и две минути и три сета, завършили с резултат 4:6, 6:3, 7:5. Той се из
09 февруари 2017 в 18:49 2472 0
Поставеният под номер 1 Доминик Тийм (Австрия) отпадна изненадващо във втория кръг на турнира от сериите АТП 250 в София. Осмият в световната ранглиста Тийм загуби от грузинеца Николоз Басилашвили с 4:6, 4:6 за 78 минути. Баси
09 февруари 2017 в 16:25 1350 0
Подготвям го за титли от Големия шлем, не за полуфинали. Разбира се, че когато загубиш голям мач, има доза горчивина, но се гордея как той изигра двубоя от началото до самия край. Това беше най-доброто му представяне от на
09 февруари 2017 в 11:12 3088 1
Огромен е интересът към днешния първи мач на Григор Димитров на тенис турнира в София, затова, с цел по-добра организация, организаторите му призоваха зрителите да отидат по-рано в "Арена Армеец", за да могат да заемат на
09 февруари 2017 в 08:07 9847 6
Григор Димитров прилича на герой, който винаги побеждава. Той е висок, с дълбоки тъмни очи и модерна брадичка. На моменти пуска приятна усмивка, но когато трябва да работи, го прави здраво, гони топките, изпълнява прекрас
08 февруари 2017 в 20:53 1537 0
Давид Гофен първия достигна до четвъртфинал на Garanti Koza Sofia Open. Белгиецът, поставен под №2 в основната схема, записа трудна победа с 6:2, 6:7 (7), 6:3 над Раду Албот (Молдова) след близо два часа игра на централния корт в „Арена Ар