Григор Димитров: Станах по-добър човек и по-добър тенисист
Мария Шарапова се пуска на демонстративен турнир в Мадрид
Пиронкова отпадна в Дубай
Григор Димитров отстъпи с едно място в ранглистата
20 февруари 2017 в 08:25 9012 0
Най-добрият ни тенисист Григор Димитров и приятелката му - американската попзвезда Никол Шерцингер, се отдадоха на коренно различни активности през уикенда. Българинът отпадна в 1/4-финалите на турнира в Ротердам и си в
19 февруари 2017 в 22:34 781 0
Французинът Жо-Вилфред Цонга спечели турнира по тенис в холандския град Ротердам с награден фонд 1,85 милиона евро. Поставеният под номер 6 в схемата Цонга победи на финала третия Давид Гофен (Белгия) с 4:6, 6:4, 6:1 и заслужи п
18 февруари 2017 в 12:38 12637 0
Победата в четвъртфиналния двубой в Ротердам може да е за Давид Гофен, но най-красиво спечелената точка в мача снощи отново е за Григор Димитров. Трисетовият двубой осигури полуфинал на белгиеца и заслужена почивка на
17 февруари 2017 в 23:05 3728 1
Давид Гофен спря отличната серия на Григор Димитров, след като го победи с 6:4, 1:6, 6:3 в четвъртфиналите на турнира с награден фонд 1,85 милиона евро в Ротердам. Белгиецът надделя след оспорвана битка, продължила 2 часа и 18 ми
17 февруари 2017 в 18:22 822 0
Защитаващият титлата си Мартин Клижан (Словакия) отпадна на четвъртфиналите на тенистурнира в Ротердам с награден фонд 1,85 милиона евро. Клижан претърпя поражение от шампиона през 2014 година и номер 4 в схемата Томаш Бер
17 февруари 2017 в 17:31 1051 0
Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се отказа от участие на турнира в Марсилия, който започва следващата седмица. Графикът на 25-годишния хасковлия от началото на годината е доста натоварен, като първата ни ракета
17 февруари 2017 в 10:17 663 0
Много зимни спортове предлага родния ефир днес. Естествено, черешката на тортата ще е мачът на Григор Димитров в Ротердам, който започва не преди 20,30 ч. по Mtel sport1. 10:15 Ски, СП в Санкт Мориц Евроспорт/БНТ HD 12:00 Фигурно пърз
17 февруари 2017 в 08:01 796 0
Титлата от София още държи под напрежение Григор Димитров. Българинът направи признанието след победата над Денис Истомин със 7:6, 6:1 в първия кръг в Ротердам. На 1/4-финалите българинът ще спори с Давид Гофен. "Турнир като
16 февруари 2017 в 22:55 7916 1
Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се класира на 1/4-финал на турнира от АТР 500 в Ротердам, след като преодоля съпротивата на узбека Денис Истомин със 7:6 (3), 6:1. Негов съперник в борбата за място на полуфиналите ще бъде
16 февруари 2017 в 13:38 713 0
Канадският секссимвол на женския тенис Южени Бушар изпълни обещанието си пред непознат фен да се срещнат, след като загуби облог за победителя от Супербоул. Бушар заложи на победа на Атланта Фалконс срещу Ню Инглънд П
16 февруари 2017 в 12:17 570 2
Уволненият тенис коментатор Дъг Адлър съди медийния гигант ESPN седмици, след като беше освободен от работа заради реплика по отношение на Винъс Уилямс.  Според мнозина Адлър е нарекъл Винъс "горила" (gorilla). Той от своя ст
15 февруари 2017 в 22:05 8715 0
Южени Бушар показа защо  е разделила Григор Димитров с Мария Шарапова. Канадската тенисистка се щракна по бански в новия брой на библията "Sports Illustrated". Дори и без горнище. Южени Бушар не веднъж предизвика скандали с пре
15 февруари 2017 в 17:17 4375 2
Григор Димитров започна с труден мач участието си на турнира в Ротердам, подобно на началото си в София. Той изгуби първия сет срещу съперника си Миша Зверев, но в крайна сметка спечели мача в три сета. Така той записа 15-а
15 февруари 2017 в 12:04 654 0
След дългогодишна и успешна съвместна кариера Тони Надал и племенника му Рафаел Надал се разделят. Чичо Тони няма да е треньор на бившия №1 в света Рафа Надал от 2018 г. Испанецът ще се оттегли, оставяйки племенника си в "д
15 февруари 2017 в 11:30 3049 1
Григор Димитров започна 2017 г. с летящ старт: 14 победи и една загуба, две титли само през първите месец и половина - от Бризбейн и от София, и полуфинал на Откритото първенство на Австралия. Според мнозина българинът изигр
14 февруари 2017 в 18:06 1192 0
Празникът днес накара "Ел Мундо Депортиво" да публикува своя класация на най-обсъжданите любовни двойки в тениса. На шесто място е нашият Григор Димитров, който изживя романс с Мария Шарапова. Двамата скъсаха след пове