Ризов отново остана извън финала
Ризов се прости с още един финал
Още един наш приключи на старта
09 август 2016 в 22:04 3892 0
Антоанета Бонева се класира на осмо място в дисциплината 25 метра пистолет на Олимпийските игри в Рио де Жанейро. Тя събра 11 точки от всички финалистки и не попадна в престрелките за медалите. Това е най-доброто класира
09 август 2016 в 20:00 2307 0
Българката Антоанета Бонева се класира за финала на 25 метра малокалибрен пистолет на турнира по спортна стрелба на олимпийските игри в Рио де Жанейро. Бонева завърши на пето място в квалификациите с резултат от 583 точк
08 август 2016 в 17:39 661 0
Далеч от финала остана участникът ни в турнира по спортна стрелба Антон Ризов. Той даде 43-и резултат от 50 състезатели и ще продължи да гледа дисциплината на 10 метра пушка като зрител. Българският стрелец не се представи
07 август 2016 в 16:25 1536 0
Лошото представяне на българските олимпийци в Рио де Жанейро продължи и през втория ден на Игрите. Голямата ни надежда за медал в стрелбата Антоанета Бонева остана извън финала на 10 метра пистолет. 30-годишната състеза