НАЧАЛО / Спорт
19 декември 2016 в 09:04 2872 0
Марко Фу е шампионът от последния ранкинг турнир за годината в снукъра "Скотиш Оупън" в Глазгоу. Състезателят от Хонг Конг успя да преодолее пасив от 1:4 фрейма срещу местния любимец Джон Хигинс, за да триумфира накрая с
18 декември 2016 в 10:33 1296 1
Марко Фу от Конк Конг и шотландецът Джон Хигинс ще определят носителя на титлата в последния за годината турнир от ранкинг системата в снукъра "Скотиш Оупън" този следобед в Глазгоу. 38-годишният Фу спечели изцяло азиат
17 декември 2016 в 18:42 887 0
Джон Хигинс се класира на финала на последния за годината ранкинг турнир по снукър "Скотиш Оупън" в Глазгоу. В епична полуфинална битка Хигинс, който вчера елиминира Рони О'Съливан, се справи със съпротивата на Джъд Тръм
16 декември 2016 в 16:04 5075 0
Джон Хигинс спечели своеобразния финал преди финала в последния за годината ранкинг турнир по снукър "Скотиш Оупън" в Глазгоу, след като отстрани Рони О'Съливан в 1/4-финална битка с 5:2 фрейма. Хигинс поведе с 4:1, но в шест
14 декември 2016 в 14:05 5660 0
Най-разпознаваемият играч по снукър Рони О'Съливан се прицели в първа титла от 10 месеца насам от последния за годината ранкинг турнир "Скотиш Оупън" в Глазгоу. Ракетата стартира с победа над Матю Селт в първия кръг, като
13 декември 2016 в 14:07 5948 0
Световният номер 4 Джъд Тръмп преодоля без проблеми първия кръг на турнира "Скотиш Оупън" в Глазгоу, като елиминира с 4:0 фрейма 21-годишният китаец Жон Йон. Тръмп тръгна уверено с 2:0, но можеше да загуби третата част. Йон на
12 декември 2016 в 20:01 5037 1
Водачът в схемата на последния за годината турнир в световния снукър "Скотиш Оупън" Стюърт Бингъм сензационно отпадна още в първия кръг, след като загуби с 3:4 фрейма от Марк Джойс. Световният шампион за 2015 година Бингъм
12 декември 2016 в 17:40 4830 0
Интересна седмица очаква феновете на снукъра в ефира на Евроспорт. Последният турнир в календара на световния снукър за 2016-а е "Скотиш оупън". Прекратена през 2003 г., надпреварата се възроди днес, 12-и декември, в Глазгоу, и
05 декември 2016 в 21:38 1090 6
Марк Селби победи Рони О'Съливан с 10:7 на финала на Шампионата на Обединеното кралство и така за втори път през живота си спечели втория по значимост турнир в снукъра. Мачът може да влезе в историята като един от най-каче
01 декември 2016 в 16:04 5890 1
24-годишната българка Десислава Божилова ръководи двубоя Шон Мърфи - Доминик Дейл в шампионата на Великобритания по снукър (UK Championship). Срещата беше на телевизионна маса, което се случва за първи път на елитната ни съдийк
22 ноември 2016 в 10:39 7051 1
Поразително приличащият на българския музикант и политик Светльо Витков Марк Кинг спечели първата в живота си титла от ранкинг турнир по снукър на невероятната за подобен пробив възраст от 42 г. Победата на Кинг в Откр
16 ноември 2016 в 21:11 1062 1
Джон Хигинс постигна осми максимум брейк в кариерата си на професионален играч по снукър. Това се случи по време на двубоя със Сам Крийги от втория кръг на турнира Coral Northern Ireland Open в Белфаст. Постижението на Хигинс е под
09 ноември 2016 в 18:53 12274 2
Световният номер 3 в снукър ранглистата Джъд Тръмп си направи шега в социалните мрежи след избирането на Доналд Тръмп за президент на САЩ. "Напускам снукъра заради работата в Белия дом! Благодаря на всички за подкрепат
05 ноември 2016 в 18:33 1908 0
Джон Хигинс спечели първото издание на демонстративния турнир China Championship в Гуанджоу и прибра в сметката си 200 000 лири от наградния фонд, след като победи във финала с 10:7 фрейма Стюърт Бингам. Това беше първи турнирен усп
04 ноември 2016 в 17:42 1845 0
Джон Хигинс и Стюърт Бингъм ще определят победителя в дебютния демонстративен турнир China Championship в Гуанджоу, Китай. Четирикратният световен шампион Хигинс се справи лесно със съпротивата на Марк Алън, който явно беше в
03 ноември 2016 в 16:23 1548 0
Джон Хигинс се класира на 1/4-финалите на първия турнир China Championship в Гуанджоу, Китай, след като елиминира в битката на бившите световни шампиони Марк Уилямс. Съперник на Хигинс в следващата фаза ще бъде Али Картър. Двубоя
02 ноември 2016 в 13:59 1401 0
Марко Фу спечели с 6:3 фрейма срещу Дин Дзинхюей в очакваната с огромен интерес азиатска битка от първия кръг на дебютния турнир по снукър в Гуанджоу China Championship. Двамата играха пред пълна зала, като феновете бяха привлече
01 ноември 2016 в 18:08 3234 5
Най-разпознаваемият играч на снукър в света Рони О'Съливан направи равносметка на сезона си досега пред Евроспорт. "Кошмар" - гласи кратката оценка на Ракетата, който признава, че възрастта вече му тежи, а разширяването
29 октомври 2016 в 16:16 2150 1
Действащият световен шампион Марк Селби срази с 9:3 фрейма носителя на трофея от "Крусибъл" през 2015 година Стюърт Бингам и се класира на финала на ранкинг турнира International Championship в Дачин, Китай. Съперник на Веселяка от Лес
28 октомври 2016 в 19:18 2151 1
Китаецът Дин Дзюнхуей се класира на финала на ранкинг турнира по снукър в Дачин (Кит), след като се наложи безапелационно с 9:4 фрейма над Джъд Тръмп. Финалът е в неделя, а съперник на 29-годишния китаец ще бъде победителят