Бингъм срещу Тръмп на финала в Кардиф
Сензацията на турнира Джаксън Пейдж загуби от Джъд Тръмп
Марк Дейвис детронира Ракетата в Кардиф
15 февруари 2017 в 12:31 387 0
Рони О'Съливан направи много силно начало, като победи Том Форд с 4:1 в първия кръг на Откритото първенство по снукър на Уелс, което се провежда в Кардиф. Форд спечели първата партия в Моторпойнт Арена със солидни мини-се
14 февруари 2017 в 10:57 290 0
Нийл Робъртсън победи своя идол от дете Джими Уайт с 4:1 в първия кръг на Откритото първенство по снукър на Уелс, което се провежда в Кардиф. Австралиецът спечели турнира преди 10 години, а миналият сезон загуби финала от
13 февруари 2017 в 09:49 406 0
Бари Хоукинс спечели титлата на ранкинг турнира по снукър Гран при в Престън, след като спечели с 10:7 фрейма срещу Райън Дей. "Ястреба" показа солидни нерви в този дълъг финал и спря устрема на Дей, който беше напът да напр
11 февруари 2017 в 11:27 509 0
Райън Дей се приближи с още една крачка до спечелването на първата в кариерата си титла от ранкинг турнир в снукъра, след като детронира в 1/4-финалите защитаващия титлата от Гран при в Престън Шон Мърфи с 4:2 фрейма. Мнози
10 февруари 2017 в 13:02 528 1
Снукър легендата Рони О'Съливан проговори като робот в знак на протест срещу глобите и наказанията, които му налагат от международната федерация след публично изказани критични мнения. Последният повод да бъде глобен
10 февруари 2017 в 11:19 423 2
Бари Хоукинс се класира на 1/2-финалите на турнира по снукър Гран при в Престън, след като в рамките на няколко часа отстрани две от големите имена в играта. В ранната сесия той отстрани Джъд Тръмп след 4:1 фрейма, а вечерта
09 февруари 2017 в 12:02 671 0
Изненадите на турнира по снукър Гран при в Престън продължават. Поредната поднесе Мартин Гулд, който елиминира световният шампион и водач в ранглистата Марк Селби с 4:3 и си осигури място в топ 16 на престижната надпрева
08 февруари 2017 в 11:44 965 0
Легендата в снукъра Рони О'Съливан отстрани 16-годишният китайски талант Ян Бингтао с 4:2 в първи кръг на Световното Гран При в Престън. Ракетата, който през януари спечели рекордната седма титла от сериите Мастърс, напра
07 февруари 2017 в 14:48 1306 0
Страхотен удар направи снукърът ни - мегазвездите Рони О'Съливан и Стивън Хендри идват за 4 мача в България през септември. Новината потвърди пред медията ни Олег Велинов, председател на българската федерация по снукър
07 февруари 2017 в 13:32 816 0
Със страхотна игра Майкъл Уайт изненадващо отстрани четирикратния световен шампион Джон Хигинс с 4:3 в първия кръг на Световното Гран При в Престън.  Хигинс бе един от играчите в много добра форма в тази кампания, след к
06 февруари 2017 в 16:57 4365 1
Легендата на снукъра Рони О'Съливан излезе с остра публикация в блога си на страницата на Евроспорт, в която говори с болка за любимия си спорт, за двойния стандарт, на който е подложен от страна на световната федерация,
06 февруари 2017 в 01:18 792 1
Антъни Хамилтън победи с 9:6 фрейма Алистър Картър на финала на турнира "Мастърс" в Берлин и грабна първа ранкинг титла в 26-годишната си кариера на професионалист. 45-годишният британец, ще прибере и 80 000 евро от наградния ф
04 февруари 2017 в 15:30 1764 0
Англичанинът Мартин Гулд стана първият 1/2-финалист на ранкинг турнира "Мастърс" в Берлин, където преди година спечели първа титла в кариерата си. Негов съперник в събота следобед ще бъде Алистър Картър. Гулд стигна до г
02 февруари 2017 в 12:40 1885 0
Марк Кинг сензационно изхвърли звездата на снукъра Рони О'Съливан още на старта на турнира "Мастърс" в Берлин. Популярният в снукър средите у нас като Двойника на Светльо Витков англичанин постигна обрат в столицата на
01 февруари 2017 в 16:18 1835 2
Легендарният играч по снукър Джими Уайт "загря" с пожар преди участието си на турнира "Мастърс" в Берлин, който стартира днес. Огън е пламнал в дома на Уайт в лондонско предградие. Няма пострадали при инцидента, но е унищо
30 януари 2017 в 14:43 1231 1
Все още под въздействие на адреналина от спечелването на рекордната седма титла от турнира "Мастърс" в Лондон, легендарният играч на снукър Рони О'Съливан се зае с нов амбициозен проект. Той се включи в поредица на The Histor