Футболните фенове по цял свят ще бъдат раздвоени между празника и първия ден на Шампионската лига през новата година. Романтична вечеря или Лео Меси? Изборът не е лесен. Анкета сред английски запалянковци показа настроенията им.
21 процента от запитаните са заявили, че ще предпочетат вечеря с любимия човек пред футбола. 45 процента обаче са на обратното мнение. Сядат пред телевизора и гледат любимия спорт.
Има и по-тежки случаи. Един на всеки 10 запалянковци признават, че са си мислели за футбол по време на секс. Хм! Доста е шантаво.
Все пак романтиката е жива. Доказва го отговорът на въпроса какво ще изберете: раздяла с половинката или обяснения във вярност на кръвния футболен враг. 59 процента от феновете все пак предпочитат да предадат клуба, но да спасят връзката си.
Приятен празник на всички! Или гледане на мачовете!




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
София планира ''пълна промяна'' в градския транспорт през 2026, пари за увеличение на заплати няма
Радев: Ще изляза със свой политически проект, когато най-малко го очаквате
Концерт набързо, хореография по график - как преминават протестите на Делян Пеевски из страната
Концерт набързо, хореография по график - как преминават протестите на Делян Пеевски из страната