Макар стартът на предизборната кампания да е след повече от 3 седмици, работата по партийните централи отдавна вече започна. За това свидетелстват снимки от "кухнята" на ГЕРБ, пуснати във Фейсбук от бившия депутат Александър Ненков.
На кадрите са всички големи в ГЕРБ, начело с Борисов и министрите от предишния му кабинет.
Снимките са пуснати от бившия депутат Ненков само с описанието "Подготовка за изборите ;)". Малко след като качи снимките обаче, младият политик ги свали от Фейсбук.
На събранието се виждат бившите министри Десислава Танева, Красен Кралев, Николина Ангелкова, Лиляна Павлова, Делян Добрев, Зорница Русинова, Румяна Бъчварова, Ивайло Московски, Вежди Рашидов, Теменужка Петкова, Томислав Дончев и Владислав Горанов.
На снимките липсва един от най-важните кадри на ГЕРБ, когато става въпрос за избори - Цветан Цветанов. Той не присъства на кадрите, вероятно заради посещението си в САЩ.





























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21256
7
31.01 2017 в 16:43
35595
4
31.01 2017 в 14:24
А така, да свикват.
21509
3
31.01 2017 в 14:23
31665
1
31.01 2017 в 14:17
Йотова: Европейската комисия предложи най-рисковия бюджет за следващите седем години
ISW: Русия работи за протести срещу Зеленски
Тайно ''окръжно'' и скандал заради премахването на езиковите паралелки
Файненшъл таймс: Николай Младенов застава начело на ръководството на Газа
Файненшъл таймс: Николай Младенов застава начело на ръководството на Газа