Очакванията как ние, „Движение 21", ще се явяваме заедно с „Да, България!“ на предстоящите избори са нереалистични, заяви пред bTV Татяна Дончева.
В десницата има проблем с РБ, търси се вариант за пребрандиране. Това е преопаковане на онова, което е от ранното СДС, от РБ, частите от него, които да бъдат електорално прелети в „Да, България!“, коментира Дончева.
Тя каза, че нейната формация още преди три години е посочила като главни приоритети за България борбата с корупцията и радикалната съдебна реформа.
По думите ѝ общият фронт и обединените усилия на много формации могат да доведат до резултата, а не претенцията за изключителност.
Място за партньорство с „Да, България!“ има - с оглед на това, че смятаме съдебната реформа за ключов приоритет, но това ще стане напред във времето, каза Дончева.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19059
3
10.01 2017 в 02:28
100 000 души са потърпешви след проверката на МВР за полетите на Пеевски, твърдят от ДПС
Договорът с Боташ е замразен за 15 месеца след срещата на Радев с Ердоган
Кметът на Габрово иска от Радев спешни мерки заради етническо напрежение в града
Кои са петте най атрактивни мача на световни първенства (видео)
Започна делото срещу Ива от Кочани