Бившият футболен идол Пол Гаскойн отново си навлече неприятности заради алкохола.
Бившият нападател на Англия, Нюкасъл, Тотнъм и куп други отбори се появил в нетрезво състояние в лондонски хотел, където започнал да крещи обиди на расова основа към посетители. 49-годишният Газа замерял хората с банкноти от 20 лири, обиждал жените, крещял, че баща му е болен от рак и успял да се сбие с един от посетителите.
Това му изиграло лоша шега, тъй като мъжът бил в по-добра форма от него и го съборил от стълбите, в резултат на което бившият футболист получил рана на главата.
Той е бил откаран в болница, където са се погрижили за него, но не е бил арестуван, уточни говорител на полицията.
"Тъжна гледка. На този човек трябва да се помогне. Той е бил вдъхновение за милиони. Не заслужава такава участ сега", призова в Туитър един от свидетелите на инцидента Алвин Карпио.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
35217
3
28.12 2016 в 16:22
Поздрав!
Pornhub разкри руската братушка: Гледат основно трансджендър порно
Насилник крещял на жена си, докато я пребива: Аз казах ли ти, че ако ме излъжеш, ще те убия
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
Американски посланик: Европа има нужда от електрошок, много харчи
Терзиев ще чисти в Люлин в събота: Омръзна ми, на кмета на района все някой друг му е виновен
''Реликва от Студената война''. САЩ да излезе от НАТО, предлага републикански конгресмен