
Три ТИР-а са изгорели почти напълно след умишлен палеж в град Камено, Бургаско, съощиха от полицията.
На 6 декември т. г. около 01.55 ч. в Районно управление - Камено е получено съобщение за горящи товарни автомобили, паркирани на ул. "Освобождение" №10 в Камено. Огънят е бил потушен от два противопожарни автомобила и петима огнеборци.
От инцидента с напълно изгорели кабини са три товарни автомобила (МАН, ДАФ и "Ивеко Евростар", с прикачени полуремаркета).
Все още не е яско как са били запалени ТИР-овете. И трите товарни автомобила са собственост на частна транспортна фирма. Причините за пожара, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясянавне от служители на Районно управление – Камено.





























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Как да ускорим бавен лаптоп с Windows
Руските Z-канали подивяха от гняв: Цистерна на Лукойл в България пълни самолет с оръжие за ВСУ
Жестоко убийство в Съединение, разфасован е млад мъж (обновена)
Жестоко убийство в Съединение, разфасован е млад мъж (обновена)