Бившият номер 1 в мъжкия тенис Рафаел Надал ще си присажда коса, за да спре оплешивяването.
Това съобщава испанското издание "Гол", като обяснява така по-късата прическа на Рафа в последно време. Подстригването късо е задължителна стъпка за хората, които планират подобен ход.
През последните години испанецът загуби голяма част от обема на косата си и явно е решил да предприеме радикални мерки.
Той няма да е нито първият, нито последният спортист, решил се на подобен ход. Най-известният пример е с нападателя на Англия и Манчестър Юнайтед Уейн Рууни.
В България също не липсват подобни примери. Най-известният е с президента на БФС Борислав Михайлов, който си я присади още като активен футболист преди повече от 20 години. Наскоро и нападателят Димитър Бербатов премина през същата процедура.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Бебе с рядко заболяване бе излекувано в АСК УМБАЛ Токуда
Когато па.., когато па...: Кметът на Ботевград забрани менте протеста на Пеевски
Ловна хижа на Чаушеску е обявена за продан. Началната цена е 1 млн. евро
Световната банка ще помага на България за по-ефективна жп инфраструктура
Радев: Ще изляза със свой политически проект, когато най-малко го очаквате