Движението около столичната градинка "Свети Георги", където се строи станция от третия лъч на метрото, се променя отново, съобщи Столична община.
До 20 ноември се забранява влизането на пътни превозни средства, престоят и паркирането по южната част от пътното платно на 30 м по бул. „Патриарх Евтимий” от ул „Княз БорисІ” в посока бул. „Христо Ботев”.
От 25 ноември до 26 май догодина се забранява влизането на пътни превозни средства, престоят и паркирането на 30 м преди бул. „Патриарх Евтимий” по ул „Княз БорисІ” и северната половина от пътното платно на бул. „Патриарх Евтимий” в посока бул. „Христо Ботев”. Въвежда се двупосочно движение по ул. Цар Самуил” между бул. „Патриарх Евтимий” и ул. „Хан Аспарух”.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Тръмп в Анкара: Зеленски и Путин искат да се споразумеят за край на войната в Украйна
Тръмп в Анкара: Зеленски и Путин искат да се споразумеят за край на войната в Украйна
Баш аркадаш: Радев твърди, че не дал нищо на Ердоган за замразяването на Боташ
Круиз с 2000 ЛГБТИ туристи получи забрана да акостира в Истанбул заради несъответствие с ''моралните ценности''