Студентката от Арканзас Сави Шийлдс беше обявена за носител на тазгодишната титла Мис Америка, след като впечатли съдиите с джаз танц и мнението си за Хилари Клинтън. На въпрос какво е мнението ѝ за кандидата за президент на Демократическата партия, тя отговори, че "когато искаш да станеш лидер на свободния свят, всичко което казваш, има значение". Според нея медиите правят от кампанията сензация и е трудно да се отсее истината от скандала и добави, че и двамата кандидати за президент - Клинтън и Тръмп, "свършиха страхотна работа, но трябва да внимават какво правят".
Шийлдс показа джаз танц върху музика от популярното в САЩ тв шоу "Smash".
Тя беше една от седемте финалистки, които в рамките на 20 секунди, трябваше да отговорят на актуални въпроси като имиграцията и президентската надпревара.
Победителят получава шестцифрено заплащане, поемане на всички разходи за годината и стипендия на стойност 50 000 долара.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21256
2
12.09 2016 в 13:48
25374
1
12.09 2016 в 13:11
Радев: ''Литаско'' поиска среща след ветото ми за санкциите срещу Алекперов
Радев: ''Литаско'' поиска среща след ветото ми за санкциите срещу Алекперов
Роднина, милиционер, роднина, милиционер: Новият шеф на НДК е съпруга на зам.-шеф на НС
Горещата вълна в Европа взе над 1480 жертви в Нидерландия и Франция
Радев: ''Литаско'' поиска среща след ветото ми за санкциите срещу Алекперов
След пожара в базата на Екобулпак: СО призна за влошено качество на въздуха