

Димитър Димитров, обвинен за извършител на разстрела на наркодилъра Иван Попов „Костов“, бе пуснат днес от Апелативния съд в Бургас под домашен арест.
Причината мярката да бъде изменена от „задържане под стража“ е влошеното здравословно състояние на подсъдимия.
Димитров е с един трансплантиран бъбрек, а в специализираната болница към софийския затвор, според адвоката му, не могат да го лекуват правилно.
В ареста също не прилагат правилното лечение на обвиняемия. От самата болница са потвърдили, че не разполагат с нефролог.
В съдебната зала днес стана ясно, че охранителна камера на заведението е записала убийството. Защитата на Димитър ще пледира, че то е извършено при самоотбрана.
Припомняме, че Димитров е обвиняем за разстрела с 9 куршума на 33-годишният Иван Попов, с прякор „Костов“, съден за участие в организирана група за разпространение на наркотици. Убийството бе извършено на 15 ноември, малко след 19:30 ч., пред ресторант „Омар“ в Поморие.






























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Москва иска обяснения от САЩ и Турция за оръжия за Украйна чрез българска фирма
Москва иска обяснения от САЩ и Турция за оръжия за Украйна чрез българска фирма
Тръмп: След като победим Иран, ще обявя Ормузкия проток за територия на САЩ
Тръмп: След като победим Иран, ще обявя Ормузкия проток за територия на САЩ