Камион закъсал през нощта на слизане от ферибота на Пристанище Свищов, тежката машина по чудо не паднала в река Дунав.
За това сигнализира зрител на bTV. По думите му камионът получил повреда във въздушната система при изкачването на платформата, по която се излиза от кораба. Това е създало опасност камионът да се засили обратно и да падне в Дунав, повличайки всичко по пътя си.
„След като лично уведомих за опасното положение 112, отделно и полицията и Гражданска защита, получихме частична подкрепа от пиян служител от Гранична полиция и от няколко, поне за кратко, загрижени служители на пожарната. Не след дълго пожарната напуска обекта, тъй като новият камион, който служи за придвижването им, имал забрана да тегли, цитирам "дори коли".”, разказва зрителят.
По думите му началник от спешния център му препоръчал да се оправя сам, а охраната не пожелала да го свърже с ръководството на пристанището.
„Шофьорът бе принуден да остане цяла нощ в камиона до пристигане на управата на работа и евентуално съдействие от нейна страна”, пише очевидецът.
Тирът е забуксувал заради излелия се дъжд, но е бил изтеглен с фадрома и курсовете до Зимнич се изпълняват нормално.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
01.09 2015 в 21:55
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
26.08 2015 в 14:02
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
24.08 2015 в 12:00
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Десислава Атанасова летяла с Пеевски за Дубай през 2024 г. - 4 дни преди да се закълне в КС
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Детегледачка открадна близо 3000 евро от семейство, заснеха я със скрита камера
Детегледачка открадна близо 3000 евро от семейство, заснеха я със скрита камера
Турнето на Лили Иванова продължава - вижте в кои градове
След порой от критики към ПБ: Асен Меджидиев бе избран за подуправител на НЗОК