В МВР и службите има кръг от 10-15 души, които произхождат от сараите и трябва да си ходят веднага. Това заяви ген. Атанас Атанасов пред Нова телевизия.
Финансовото разузнаване е знаело всичко, което става в КТБ, но поради някакви причини тази информация е потулена. Банките са длъжни по закон да докладват всички преводи над 10 000 лева. Аз знам за какво става въпрос, но трябва да видим първо фактите, допълни Атанасов.
Следващата седмица ще бъде внесен законопроект за създаване на единна разузнавателна служба. Това предложение включва обединяване на Националната разузнавателна служба и на военното разузнаване в Държавна агенция Разузнаване.
Това е необходимо, тъй като много често двете служби работят по едни и същи сигнали и харчат пари, без това да е необходимо. Те трябва да бъдат ръководени от един орган, категоричен е Атанасов.
Ген. Атанасов обаче е категоричен, че няма намерение да оглави една такава агенция и че мястото му по-скоро е в ДАНС.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
09.11 2014 в 12:21
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
09.11 2014 в 11:20
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
09.11 2014 в 11:06
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Трима синове на Али Хаменей се помолиха край ковчега му
Тир се вряза в мантинела на магистрала Струма
Тир се вряза в мантинела на магистрала Струма
Трима синове на Али Хаменей се помолиха край ковчега му
Борисов: От избора на Атанасова в КС нито съм я виждал, нито съм я чувал
Стрелба с 8 ранени помрачи празниците в САЩ
Тир блъсна велосипедист в столицата. Мъжът загина на място (снимки)