НАЧАЛО / Спорт
25 март 2017 в 23:59 1096 0
Спас Делев беше героят на вечерта срещу Холандия. Талантът от петричкото село Ключ остана скромен след двата си страхотни гола, първите му с екипа на националите. "Благодаря на прекрасните фенове, днес се представихме
25 март 2017 в 23:38 19263 3
България направи най-добрия си мач от години насам и победи 2:0 фаворита Холандия в световна квалификация. Велик мач изнесе Спас Делев. Нападателят от село Ключ мушна два гола във вратата на гостите. Петър Хубчев изнесе
25 март 2017 в 22:04 454 0
Пак ще го напишем, но е факт. Валери Божинов си изкарва екстра в Китай. Българинът вечеря с един от най-големите футболисти на бивша Югославия. Самият Драган Стойкович – Пикси оказа чест на Божи. Великолепният халф е кад
25 март 2017 в 20:59 469 0
Швеция победи Беларус с 4:0 в мач от група "А" на световните квалификации за Мондиал 2018 в Русия, в която се намира и България. Скандинавците не срещнаха никаква съпротива от страна на гостите през целия мач и заслужено поб
25 март 2017 в 18:40 7452 1
На истинско шоу станаха свидетели минаващите по столичния булевард "Витошка". Холандските фенове демонстрираха великолепно настроение преди световната квалификация на националния ни отбор срещу "лалетата" тази вечер
25 март 2017 в 17:28 585 0
Франческо Тоти, един от символите на лоялността в историята на футбола, сподели в интервю за какво съжалява в уникалната иначе кариера. Той подписа с родния му Рома през 1992 година и все още носи капитанската лента, когат
25 март 2017 в 15:56 1595 0
Един грубиянски фаул, за съжаление, засенчи петъчните световни квалификации. Балтията счупи крака на ирландския защитник и капитан Шеймъс Коулмън. Бранителят беше съсечен от уелсеца Нийл Тейлър. Последният получи ди
25 март 2017 в 14:52 722 0
Легендата Чавдар Цветков може да губи басове, но ги изпълнява. Факт, който беше запечатан със снимка и пратен до OFFNews. Бившият национал се издължи до последната капка уиски на Сашо Станков. Както съобщихме, двамата хвана
25 март 2017 в 13:45 554 0
Българският нападател Валери Божинов не спира с добрите си изяви в Китай. Голмайсторът вкара гол и направи асистенция при равенството 2:2 на неговия тим Мейджоу Хака срещу шампиона и най-добър тим в последните години - Г
25 март 2017 в 11:51 709 0
Един от най-симпатичните футболни отбори в света гостува тази вечер на "Васил Левски". България приема Холандия от 21,45 ч. в световна квалификация. Залогът е огромен, тъй като само победа може да запази шансовете ни за Мон
25 март 2017 в 07:44 533 0
Фенклубът на Левски и Тръст "Синя България", които са най-сериозните организации от запалянковци на "Герена", излязоха със съвместна декларация по казуса "Станимир Стоилов". Бившият треньор поиска дължимите му от близо 10
24 март 2017 в 23:45 720 0
Испания победи Израел с 4:1 на стадион "Ел Молинон" в мач от група "G" на световните квалификации за Мондиал 2018 в Русия. Първото полувреме премина под диктовката на испанците. Още в 13-ата минута Давид Силва откри резултата
24 март 2017 в 23:43 801 0
Пред погледа на президента Реджеп Тайип Ердоган националите на Турция надвиха с лекота Финландия с 2:0 у дома в световна квалификация в Група "I". Мачът в Анталия се реши още до 13-ата минута, като и в двата случая точен беше
24 март 2017 в 23:37 750 0
Сърбия излезе на върха във временното класиране на квалификационна Група D за Мондиал 2018 след обрат и победа с 3:1 над Грузия като гост. Домакините изненадващо излязоха напред в резултата още в шестата минута, когато Ник
24 март 2017 в 22:25 587 0
Българският национален отбор за юноши до 19 години постигна отличен успех с 2:1 над връстниците си от Франция във втория мач от Елитния квалификационен кръг по пътя към Европейското първенство 2017 в Грузия. Красив гол с г
24 март 2017 в 20:17 598 0
Футболистите на националния отбор Ивелин Попов и Кирил Десподов призоваха родните фенове да дойдат на стадиона, за да подкрепят тима в домакинството срещу Холандия в световните квалификации утре вечер на "Васил Левск
24 март 2017 в 19:54 976 0
Селекционерът на националния отбор Петър Хубчев връща капитанската лента на представителния ни тим за световната квалификация с Холандия в събота вечер в София на нападателя на Спартак Москва Ивелин Попов. Това се сл
24 март 2017 в 18:36 532 0
На 20 април аржентинската звезда на Барселона Лионел Меси и баща му и негов агент Хорхе отново ще се изправят пред Темида по делото за данъчна измама, в което двамата са подсъдими, твърди Cadena SER. Това е точно три дни преди
24 март 2017 в 18:21 941 0
Подадената от бившия треньор на Левски Станимир Стоилов жалба до Лицензионната комисия към БФС за неизплатени суми извади на показ пълния хаос, който цари на "Герена". Едни от ръководните фактори твърдят, че са очаквали
24 март 2017 в 16:30 578 1
Бившият треньор на Левски Станимир Стоилов подаде жалба до Лицензионната комисия към БФС, в която иска да не бъде издаден лиценз на ПФК Левски 1914 АД за сезон 2017/18 година. Специалистът, който преди време обяви, че все още