НАЧАЛО / Спорт
20 февруари 2017 в 16:53 343 0
Лудогорец победи 2:0 Славия като гост в мач 20-ия кръг на Първа лига. Клаудиу Кешеру откри резултата в 67-ата минута, а Жуниор Кишада удвои резултата в 76-ата минута. Двубоят трябваше да се играе вчера и беше прекъснат в 12-ата
20 февруари 2017 в 16:10 376 0
След влизането на Спас Русев в клуба дълговете са се намалили с около 6 милиона лева. Това обяви финансовият директор на Левски Красимир Иванов пред общото събрание на акционерите. Според спекулации в края на миналата
20 февруари 2017 в 16:02 227 0
Порутени гради горят в стадион „Черноморец” в Бургас, съобщиха читатели на Gramofona.com от мястото на огнената стихия. Току що пристигна пожарна кола и полиция. Засега не се знае каква е причината за пожара. Но вече става съ
20 февруари 2017 в 15:51 593 0
Халфът на Партизан Евертън Луис стана обект на грозни расистки атаки от страна на феновете на местния противник Рад. След победата на сръбския гранд с 1:0 той напусна терена със сълзи на лицето си и не пропусна да отвърн
20 февруари 2017 в 15:31 422 2
Барселона започна за първи път в своята 118-годишна история мач само с един испански футболист сред титулярите. Това се случи при измъчената победа 2:1 над Леганес. Серхи Роберто беше единственият местен футболист. Това п
20 февруари 2017 в 13:25 398 0
Информацията, че мегазвездата на световния футбол Кристиано Роналдо ще се снима рамо до рамо с холивудската знаменитост Анджелина Джоли в нов турски сериал, се оказа фалшива. "Новината" беше тиражирана от турския "Дейл
20 февруари 2017 в 12:16 720 0
Легендата Кирил Ивков е новото име в Надзорния съвет на ПФК Левски. Това е новината от провеждащото се днес извънредно Общо събрание на клуба. Бившият национал и двукратен Футболист на годината ще заеме мястото на Диян
20 февруари 2017 в 12:00 321 0
Отборът на Барселона постигна трудна победа на "Камп Ноу", след като надви с 2:1 опашкаря Леганес в мач от 23-ия кръг на Ла Лига. Несигурната игра на каталунците подсказа, че раната след загубата от ПСЖ в Шампионската лига с
20 февруари 2017 в 11:49 907 2
Бившият национал Благой Георгиев, популярен още като Благо Джизъса и Колизеума, се разкая за твърде многото татуировки, които си е направил. "В правенето им няма никаква логика. Ако можех да се върна назад с 20 години, ког
20 февруари 2017 в 09:16 281 0
Президентът на българската федерация по снукър Олег Велинов се оказа на кадем за любимия си Милан в дербито с Фиорентина на "Джузепе Меаца" от програмата на 25-ия кръг на Серия А. "Росонерите" се наложиха трудно над своя д
20 февруари 2017 в 08:43 658 1
Днес ще се състои отложеното от 3 февруари извънредно Общо събрание на ПФК Левски. То ще се проведе в зала 6 на НДК, като в дневния ред има само три точки. Първата е смяна на Устава на дружеството. Втората предвижда рокади
19 февруари 2017 в 21:50 601 0
Челси е домакин на Манчестър Юнайтед в големия сблъсък от четвъртфиналите за Купата на Англия, популярна като ФА Къп. Лондончани, които са се устремили към титлата на Острова, ще се опитат да спрат отбора на Жозе Моурин
19 февруари 2017 в 17:05 748 0
Двубоят от Първа лига между Славия и Лудогорец на националния стадион "Васил Левски" беше прекратен при резултат 0:0 в 12-ата минута заради обилния снеговалеж. Теренът побеля, топката стана трудноподвижна и реферът Стефа
19 февруари 2017 в 14:36 524 0
ЦСКА-София стартира с победа пролетния полусезон в Първа професионална лига, след като надигра с 2:0 Черно море в Каварна. В герой за червените се превърна португалецът Руи Педро, който вкара и двете попадения за своя отб
19 февруари 2017 в 13:37 7672 0
Бившият нападател на Партизан Белград Валери Божинов призна, че кариерата му е била стигнала дъното преди стане част от "гробарите". Преди дни Божинов разтрогна по взаимно съгласие с тима от сръбската столица, като не с
19 февруари 2017 в 12:22 2577 2
Собственикът на Левски Спас Русев за пореден път обясни, че скоро няма да има козирка на новия сектор на "Герена". Изграждането й ще струва 3-4 милиона лева по думите на Русев и той няма намерение да увеличава дълговете на
18 февруари 2017 в 19:50 548 0
Бразилец отново носи Бонев Пловдив на гръб. Фернандо Виана вкара гола за победата  1:0 като гост на Локомотив (ГО). Чужденецът направи дебют за пловдивчани. След успеха Ботев измества Берое от седмото място и е само на то
18 февруари 2017 в 19:23 1156 0
Реал Мадрид се забавлява в Испания. "Белите" победиха 2:0  у дома Еспаньол. Първото попадение бе на Мората, който се разписа в 33-ата минута. Добрата новина е друга. В състава на "кралете" се завърна Гарет Бейл, който се възс
18 февруари 2017 в 19:01 475 0
Байерн Мюнхен взе поредната точка в последните секунди. Шампионът изравни за 1:1 на Херта в Берлин в 97-ата минута. Съдията вдигна 5 продължение, но остави играта да продължи още.   Столичани заслужено откриха резултата в
18 февруари 2017 в 18:42 1738 1
Марек и ЦСКА 1948 направиха истински празник в Дупница, който продължава и в момента с купон между фенове и ръководства на двата клуба. Домакините, които играят във "В" група, биха 2:1 тима на "армейските" запалянковци. "Черв