НАЧАЛО / Спорт
19 август 2016 в 23:16 1226 0
Отборът на САЩ, големият фаворит за спечелването на олимпийския турнир по баскетбол при мъжете, вече е на финал. В първата полуфинална среща американските звезди на НБА относително лесно се справиха с тима на Испания и
19 август 2016 в 09:23 14174 1
Казват, че една снимка говори повече от 1000 думи. Нещо такова се получи с кадър от баскетболната среща от 1/4-финалите на олимпийския турнир в Рио между Сърбия и Хърватия (86:83). Кадърът е запечатал баскетболистите от двата о
18 август 2016 в 10:25 997 1
В последния четвъртфинал на Олимпийския турнир по баскетбол Сърбия победи Хърватия с 86-83 и си осигури за първи път в своята история място на полуфинал. На него те ще срещнат Австралия, която ги победи в груповата фаза с
16 август 2016 в 12:17 1695 2
Страховитите бедняшки и изпълнени с престъпост квартали на Рио де Жанейро, познати като фавели, не стреснаха милионера от НБА Кармело Антъни. Най-резултатният играч на олимпиади за САЩ посети едно от тези места и споде
11 август 2016 в 00:57 992 0
Франция победи драматично световния вицешампион Сърбия със 76:75 (40:36) в мач от третия кръг в група "А" на олимпийския турнир по баскетбол за мъже. Решаващият кош отбеляза звездата на „петлите“ Тони Паркър 31 секунди преди
08 август 2016 в 22:50 994 0
Баскетболният тим Австралия записа втора впечатляваща победа в Група А на Олимпийските игри, след като тази вечер разгроми Сърбия с 95:80. В първия си мач австралийците се наложиха над Франция с 87:66. Играчите на Андрей Лем
07 август 2016 в 04:09 816 0
Баскетболистите на САЩ дадоха заявка за защита на титлата на олимпийския турнир в Рио де Жанейро, след като разгромиха силния отбор на Китай със 119:62 в първия си мач от група А. Американците взеха инициатива с началната