При засилено полицейско присъствие, но сравнително спокойно протича изборният ден в една от секциите в Бургас с компактно ромско население.
В училище „Христо Ботев“ в кв. „Победа“ никой не говори за продажба на гласове, но някои са готови да кажат за кого са пуснали своя вот, ако им се даде някой лев.
Някои гласуват по спомен от предния тур:
„Така знам – така правя“, коментира възрастна жена от квартала.
Категорични са, че никой не им е казвал да гласуват или за кого, правели го по собствено желание, изпълнявайки гражданския си дълг.
Прави впечатление, обаче, че мнозина не са запознати за кого гласуват, някои са запомнили само номера на бюлетината. Други очакват от новия президент повече работни места.
Видео от секцията в кв. „Победа“ заснеха колегите от flagman.bg


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк