Унижиха легенда на Манчестър Юнайтед в Испания

OFFNEWS 07 януари 2017 в 09:56 2487 0

Като пълен дилетант в треньорската професия беше определен бившия легендарен футболист на Манчестър Юнайтед Гари Невил.

Думите са на експрезидента на Валенсия Пако Ройг. Невил беше за кратко начело на "прилепите", като издържа на поста само четири месеца между декември 2015 година и март 2016 г. Тимът спечели под негово ръководство три от 16 мача и той беше уволнен.

"Това е най-слабия треньор в историята на футбола. Но той не е виновен, а тези които са го назначили. Той е дилетант, а собствениците на Валенсия са още по-големи", избухна Ройг пред "Дейли Мейл".

Междувременно Еспаньол и Депортиво Ла Коруня завършиха 1:1 в първия мач в испанската Примера дивисион след празниците.
Селсо Боргес уцели греда за Депортиво с великолепен удар от разстояние, а в 59-а минута отново той бе в центъра на събитията и откри резултата с глава след центриране от корнер. Четири минути по-късно Еспаньол изравни след точно попадение на Жерард Морено.

Равенството не промени позициите на двата отбора в таблицата - Еспаньол е 9-и с 23 точки, а Депортиво остава 15-и със 17 точки.