Славия победи Черно море, гонят Гонзо от пейката

OFFNews 26 февруари 2017 в 14:44 3411 1

Славия победи с 2:1 Черно море в двубой от 21-ия кръг на Първа професионална лига и записа изключително важен успех в битката за Топ 6.

"Белите" вече са девето място във временното класиране с актив от 24 точки, на седем от шестия Дунав и на осем от Черно море, който е в серия от три мача без победа в елита.

Първото попадение в срещата падна още в 3-ата минута, когато Сердер Сердеров се завърна в Славия с попадение. В 73-ата минута Иван Минчев вкара втори гол ца Славия. Попадението на нисичкия халф бе и най-красивата ситуация в сблъсъка.

Бившият футболист на Монтана прехвърли по феноменален начин стража на "моряците" Щром и по този начин сложи точка на спора на стадион "Васил Левски". В добавеното време Бакари отбеляза почетно за гостите.

Треньорът на Черно море Георги Иванов - Гонзо беше изгонен в 72-ата минута. Той не се подчини на рефера Никола Попов и се наложи двама арбитри да го убеждават да напусне скамейката.