Как Делев наниза два на Холандия (снимки)

OFFNews 26 март 2017 в 15:47 3569 0

Снимка Сергей Антонов (offnews)

Спас Делев беше героят на вечерта срещу Холандия. Талантът от село Ключ вкара два страхотни гола на лалетата. Това са първите попадения на нападателя с екипа на националите.

Делев изнесе велик мач и беше неударжим за защитата на Холандия. Още в 5-ата минута Спас Делев изведе "лъвовете" напред в резултата, след като се възползва от детинска грешка на дебютанта при лалетата Матийс Де Лигт, който е едва на 17 години.

В 20-ата минута със страхотен удар извън наказателното поле Делев препарира вратаря на холандците Йерун Зут и България поведе с 2:0. Нисичкият нападател спря елегантно топката, завъртя се и с виртуозен шут вкара до гредата.

Фоторепортерът на Offnews Сергей Антонов засне как нисичкия нападате матира отбраната на Ниската земя. Вижте бързината и находчивоста на Делев.