Англичанин вкара за Пирин

OFFNews 21 февруари 2017 в 17:16 2102 0

В Благоевград и това доживяха - англичанин да бележи за Пирин. Тимът от Благоевград победи с 2:1 Банско в контрола. В срещата англичанинът Рос Дженкинс вкара второто попадение.

Съставът на Пирин беше почти от юноши, подкрепени от Иван Цветков с капитанската лента, двамата бразилци Алешандре Ханс и Лукаш.

В 33-ата минута юношата Марио Топузов откри резултата след великолепен пас на Цветков в коридор. В 64-ата минута Дженкинс, единствен от Пирин играл пълни 90 минути, вкара след добавка.

Две минути преди края на мача банскалии стигнаха до гол, дело на новото попълнение Калоян Бонев, който се разписа с глава. За Банско дебют направиха двама чужденци - французинът Максимилиан Таба и нигериецът Самюел.

Иначе титулярите тренираха нормално след гръмкия успех 1:0 на Левски в първия пролетен кръг.