Изхвърлиха съдията, дал засадата фантом в Разград
Спас Джевизов: Не искам никой от пришълците на "Армията", не съм от гадовете, които съсипаха ЦСКА
Баскетболист буквално мина между краката на съперник (видео)
В ЦСКА-София писнах, че Спас Джевизов краде юношите им, но  на свой ред посегнаха към чужди школи.  Футболната академия на Гриша Ганчев се подсили с шест нови попълнения, съобщава сайтът на "червените". Сред тях има кадри
Валери Божинов да си на днешни дни. Минимум усилия за максимум пари. Без да тренира с Партизан цяла зима, нападателят си уреди трансфер в Китай с 1 милиона евро годишна заплата. И веднага започна да харчи. Валери замина с
27 февруари 2017 в 10:15 539 0
Бившите собственици на Левски си искат 2,2 милиона лева от клуба. Те явно са ги дали като заеми. Това обяви пред БНТ Антони Джамбазов от Тръст "Синя България". Засега организацията единствена иска да вземе акциите на Спас
27 февруари 2017 в 09:39 508 0
Уникален автогол реши дербито на Холандия. В него Фейенорд надви 2:1 ПСВ Айндховен. "Блесна" вратарят на гостите Йерун Зут в самия край. В 82-ата минута той успя да закове топката на голлинията в инфарктна ситуация. Успоко
27 февруари 2017 в 09:21 391 0
Американски голфър направи наглед странно решение на турнира във Флорида. Шон Стефани не се поколеба да влезе във водата, когато топката падна там. Само че голфърът нямаше как да продължи до края на състезанието с мокри
27 февруари 2017 в 08:18 255 0
Вижте спортните събития в ефир днес: 17:30 Поморие – Септември (Сф) Диема спорт 21:15 Санкт Паули – Карлсруе Евроспорт 2 21:45 Фиорентина – Торино RING 22:00 Лестър – Ливърпул Диема спорт 2 12:00 Тенис, турнир за мъже в Дубай Mtel sport
27 февруари 2017 в 08:05 839 1
Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се представи блестящо като манекен. Гришо представи новата колекция на Dolce&Gabbana. Българинът се появи на модния подиум по време на заключителното шоу на популярната марка по вре
26 февруари 2017 в 23:55 605 0
Скандална дузпа помогна на Реал за обрат от 0:2 до 3:2 като гост на Виляреал. "Белите" губеха 1:2, когато съдията я свирна за игра с ръка на Сориано. Домакините погнаха рефера, треньорът им беше изгонен, но нищо не помогна. Ро
26 февруари 2017 в 23:45 496 0
Велик мач изнесе Рома в Милано и победи заслужено 3:1 Интер. Големият герой за гостите беше Раджа Наинголан. Нинджата вкара два страхотни гола с удари извън пеналта. Белгиецът тичаше и се бореше за всяка топка, като тотал
26 февруари 2017 в 21:54 658 0
Манчестър Юнайтед победи 3:2 Саутхямптън  във финала за Купата на Лигата. Ибрахимович блесна с два гола за първия трофей, който той и Жозе Моуриньо вдигнаха за "Червените дяволи". Но "Дейли мейл" надникна зад кулисите на ш
26 февруари 2017 в 20:29 1800 0
Златан Ибрахимович е новият крал на Манчестър Юнайтед. Шведът вкара два гола за инфарктната победа 3:2 над Саутхямптън във финала за Купата на Лигата.  Така Ибра поднесе първия трофей на Жозе Моуриньо начело на "дяволите
26 февруари 2017 в 20:12 626 0
Кой, ако не Лео Меси? Геният извади Барселона и при гостуването на Атлетико Мадрид. Аржентинецът се разписа за 2:1 три минути преди края. Така Меси осигури на Барса две точки преднина сравнение с Реал в класирането. Мадр
26 февруари 2017 в 19:36 8105 0
Помощник-съдията Ивайло Атанасов може да влезе в световните хроники със засадата, която вдигна на мача Лудогорец - Верея. Шампионите биха с лекота 4:0. Гафът дойде при 0:0 в 40-ата минута. Тогава Керкар от Верея се измъкна за
26 февруари 2017 в 19:11 716 1
Като централен нападател срещу ЦСКА 1948 излезе Владимир Владимиров, който този месец беше уволнен като шеф на БДЖ от служебното правителство. Началникът влезе в игра след почивката в контролата на неговия тим Локомотив
26 февруари 2017 в 18:24 505 0
Българските боксьори спечелиха 4 златни, 5 сребърни и 3 бронзови медала от 68-ото издание на международния турнир „Странджа“, който завършва днес в зала „София“. Състезанието е най-старото боксово в света. За титлите се
26 февруари 2017 в 17:51 1833 0
Юсейн Болт му отпусна края по време на парти в Тринидад. Светкавицата пристигна с частния самолет специално заради традиционното за местен курорт събитие, което се казва "Карибски пирати". Общо казано, участниците обръ